Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj do Boloni od 199 zł

1 osoba

Leć do Boloni (BOLO) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 199,00 PLN

Loty do Boloni

Katowice - Bolonia

od 2019-10-03 do 2020-03-27
od 386.00 zł
katowice - Barcelona
Loty do Boloni

Warszawa - Bolonia

od 2019-10-03 do 2020-03-22
od 59.00 zł
warszawa - Barcelona
Loty do Boloni

Kraków - Bolonia

od 2019-10-01 do 2020-03-25
od 56.00 zł
krakow - Barcelona
Loty do Boloni

Wrocław - Bolonia

od 2019-10-01 do 2020-03-22
od 39.00 zł
wroclaw - Barcelona

 

Chcesz lecieć do włoskiej Bolonii? U nas znajdziesz promocyjne ceny biletów lotniczych. Bezpośrednie połączenia do Bolonii na lotnisko Aeroporto di Bolonia (BLQ) oferuje tanie przewoźnik Ryanair. Irlandzki przewoźnik udostępnia tanie przeloty z Krakowa, Wrocławia oraz Warszawy. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych on-line lub telefonicznie.

Port lotniczy Bolonia-Forli obsługuje liczne loty lokalne, międzynarodowe i długodystansowe międzykontynentalne. Na rynku dostępne są tanie bilety lotnicze między innymi na rejsy z portu Forli do Londynu, Paryża, Kopenhagi, czy Moskwy. Linie lotnicze oferują także tanie bilety z Bolonii do Warszawy. Na lotnisku znajdziemy połączenia takich linii, jak Ryanair, Wizz Air, Windjet, czy Cimber Air.

Loty Katowice Bolonia Bezpośrednie połączenia lotnicze do Bolonii lotnisko Bolonia - Guglielmo (BLQ) z Katowic oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Przewoźnik ten realizuje połączenia na trasie Katowice- Bolonia w sezonie letnim 2018 dwa razy w tygodniu w środę i niedziele o godzinie 11:15, planowane lądowanie w Bolonii o godzinie 13:00. Loty z Bolonii do Katowic także w środy i niedziele w godzinach 13:35-15:15...{Czytaj więcej}

Loty Warszawa Bolonia Bezpośrednie tanie loty z Warszawy do Bolonii dzięki liniom lotniczym Ryanair. Tanie przeloty w sezonie letnim 2018 odbywają się cztery razy w tygodniu we wtorki w godz 13:45-15:45, czwartki w godz 12:40-14:40, soboty w godz 09:40-11:40 i niedziele i w godz 21:00-23:00. Wylot z Modlina (WMI). Loty powrotne z Bolonii także 4 razy w tygodniu we wtorki w godz 16:10-18:10, czwartki, w godz 10:15-12:15 w soboty w godz 07:15-09:15 i w niedziele w godz 18:35-20:35...{Czytaj więcej}

Lot Kraków Bolonia Linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenia na trasie Kraków – Bolonia (BLQ) w sezonie letnim 2018 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wyloty z Balic w czwartki o godz 12:35, lądowanie w Bolonii o godz 14:20, pozostałe dni o godz 14:25-16:10. Loty powrotne z Włoch także trzy razy w tygodniu w czwartki o godz 14:45-16:30, pozostałe dni o godz 12:15-14:00...{Czytaj więcej}

Lot Wrocław Bolonia Konkurencyjne ceny i połączenia proponuje irlandzki przewoźnik Ryanair, który oferuje tanie bezpośrednie loty z Wrocławia do Bolonii (BLQ). Wyloty z Wrocławia do Bolonii odbywają się w sezonie letnim 2018 dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wylot z Wrocławia w środy o godz 14:25, planowane lądowanie w Bolonii o 16:10 oraz niedziele o godz 17:40-19:25. Loty relacji odwrotnej z Bolonii do Wrocławia także dwa razy w tygodniu (środy 12:15-14:00, niedziele 19:50-21:35)...{Czytaj więcej}

Lotnisko Bolonia-Forli Bolonia obsługiwana jest przez dwa lotniska. Niesłabnącą popularnością cieszy się międzynarodowy port lotniczy Bolonia-Forli (FRL), zlokalizowany ok. 60 km od centrum Bolonii i ok. 1,5 km od miejscowości Forli. Lotnisko wykorzystują tanie linie lotnicze, dzięki czemu Forli jest chętnie wybieranym przez turystów z całej Europy portem. Dobre połączenia komunikacyjne z miastem dodatkowo sprzyjają komfortowi i bezpieczeństwu podróżnych. Z jednym pasem startowym lotnisko rocznie obsługuje nawet kilkaset tysięcy pasażerów...{Czytaj więcej}

Włoskie miasto Bolonia Bolonia to słynne na skalę światową miasto znajdujące się w północnej części Włoch. Popularność zawdzięcza nie tylko wielowiekowej historii i doskonale zachowanym zabytkom. Bolonia słynie z doskonałej kuchni i włoskiego sosu do makaronu, który jest podstawą lokalnych dań. Miasto jest także stolicą regionu Emilia-Romania. W Bolonii mieszka ok. czterysta tysięcy osób. W okresie wakacyjnym jednak miasto przemienia się w turystyczne centrum, kiedy to na jego kamiennych uliczkach można spotkać przybyszów z całej Europy i nie tylko. Oddalenie od morza nie przeszkadza Bolonii w cieszeniu się mianem turystycznego i wartościowego ośrodka... {Czytaj więcej}

Promocyjne loty w sezonie letnim 2018 Loty z Polski do Bolonii Spis bezpośrednich lotów z polskich lotnisk do Bolonii (BLQ) oraz Bolonia-Forli(FRL). Linie Ryanair: Kraków Bolonia, Wrocław Bolonia. Linie Wizz Air: Warszawa Bolonia, Katowice Bolonia

Aktualne loty Wrocław(WRO) - Bolonia (BOLO)

Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4318
FR
2019-12-08 13:45 Wrocław (WRO)
2019-12-08 15:30 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4317
FR
2019-12-11 16:35 Bolonia (BLQ)
2019-12-11 19:20 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Bolonia 1
Cena: 139 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4318
FR
2019-12-08 13:45 Wrocław (WRO)
2019-12-08 15:30 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4317
FR
2019-12-15 11:35 Bolonia (BLQ)
2019-12-15 14:20 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Bolonia 2
Cena: 165 PLN

Aktualne loty Kraków(KRK) - Bolonia (BOLO)

Wylot
Czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2019-11-29 12:10 Kraków (KRK)
2019-11-29 20:15 Bolonia (BLQ)
1
OE 2361
2019-11-29 12:10 Kraków (KRK)
2019-11-29 13:45 Stuttgart (STR)
OE
2
OE 2338
2019-11-29 19:05 Stuttgart (STR)
2019-11-29 20:15 Bolonia (BLQ)
OE
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
OE 4321
FR
2019-11-30 09:10 Bolonia (BLQ)
2019-11-30 12:00 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Bolonia 1
Cena: 162 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4322
FR
2019-11-28 07:00 Kraków (KRK)
2019-11-28 08:45 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 4321
FR
2019-11-30 09:10 Bolonia (BLQ)
2019-11-30 12:00 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Bolonia 2
Cena: 170 PLN

Aktualne loty Warszawa(WAWA) - Bolonia (BOLO)

Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5718
FR
2019-12-08 16:15 Warszawa (WMI)
2019-12-08 18:20 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
FR
2019-12-11 09:55 Bolonia (BLQ)
2019-12-11 13:00 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Bolonia 1
Cena: 170 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5718
FR
2019-12-09 07:00 Warszawa (WMI)
2019-12-09 09:05 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 5717
FR
2019-12-11 09:55 Bolonia (BLQ)
2019-12-11 13:00 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Bolonia 2
Cena: 170 PLN

Aktualne loty Katowice(GDN) - Bolonia (BOLO)

Wylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 6866
FR
2019-12-09 17:55 Katowice (KTW)
2019-12-09 19:35 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 6867
FR
2019-12-16 15:50 Bolonia (BLQ)
2019-12-16 18:30 Katowice (KTW)
Lot Gdańsk - Bolonia 1
Cena: 212 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 6866
FR
2019-12-09 17:55 Katowice (KTW)
2019-12-09 19:35 Bolonia (BLQ)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 6867
FR
2019-12-13 15:00 Bolonia (BLQ)
2019-12-13 17:40 Katowice (KTW)
Lot Gdańsk - Bolonia 2
Cena: 212 PLN